تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

شرکت کره‌ای دوو با 34 سال سابقه ساخت انواع محصولات لوازم خانگی یکی از شناخته‌ترین برندها در بازار است. یخچال فریزر ساید بای ساید دوو یکی از محبوب‌ترین محصولات این برند معتبر کره‌ای است که فروش بسیار خوبی در بازار ایران داشته است. یخچال فریزر ساید بای ساید دوو با تکنولوژی به روز، کیفیت ساخت قابل قبول و قیمت مناسب برای هر آشپزخانه‌ای یک نعمت محسوب می‌شود. با این حال، گاهی اوقات به دلیل استفاده نامناسب، بروز مشکلات برقی یا استهلاک قطعات ممکن است با خرابی ساید بای ساید Daewoo رو به رو شوید. در صورت بروز چنین مشکلی، نگران نباشید، نوین تکنیک در کنار شماست تا در اسرع وقت، با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو را در اختیار شما قرار دهد.

تعمیر یخچال فریزر دوو و تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو تخصص ماست!

برای تعمیر یخچال فریزر  و ساید بای ساید دوو کافی است با نوین تکنیک در ارتباط باشید. نوین تکنیک با حضور بهترین تعمیرکاران یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو در اسرع وقت بهترین خدمات تعمیر یخچال را در سطح شهر مشهد ارائه می‌کند. تکنسین‌های های حرفه‌ای ما دارای حداقل 10 سال سابقه تعمیر انواع لوازم خانگی دوو هستند و به روز ترین دوره‌های تعمیر یخچال فریزر و  ساید بای ساید دوو را پشت سر گذاشته‌اند. به همین دلیل ما با اعتماد به توانایی‌های آن‌ها، تمام خدمات حرفه‌ای خود را تا 6 ماه گارانتی می‌کنیم.

رایج‌تری علل خراب شدن یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو معمولاً جزو محصولات با کیفیت و با دوام بازار هستند. در بهترین حالت ممکن است حتی بعد از سال‌ها نیز هیچ مشکلی در یخچال خود مشاهده نکنید. اما مانند هر وسیله الکترونیکی دیگری، همیشه احتمال خرابی یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو نیز وجود دارد. معمولاً در هنگام عیب یابی یخچال دوو، چند مورد از دلایل خاص بیشتر از سایر موارد به چشم می‌خورند. لیست رایج‌ترین دلایل خراب شدن یخچال فریزر دو و ساید بای ساید دوو معمولاً شامل موارد زیر است:

 • استهلاک قطعات
 • اتمام گاز یخچال دوو
 • نوسانات و شوک الکتریکی
 • وارد شدن ضربه به یخچال ساید بای ساید دوو
 • استفاده نادرست از یخچال
 • نصب غیر استاندارد ساید بای سایددوو
 • تعمیر غیر حرفه‌ای یخچال

اصلی‌ترین مشکلات ساید بای ساید دوو

دلایل بالا باعث انواع مختلفی از مشکلات و خرابی‌ها در یخچال ساید بای ساید دوو می‌شوند. آسیب به قطعات اصلی در موارد نادری رخ می‌دهد و در اکثر موارد تعمیرکاران حرفه‌ای ما با عیب یابی دقیق، سریعاً مشکلات یخچال شما را برطرف می‌کنند. با این حال در مواردی نیز ممکن است نیاز به تعویض یا تغییر قطعات وجود داشته باشد. به طور کلی اصلی‌ترین مشکلات یخچال ساید بای ساید دوو شامل این موارد است:

 • کار نکردن فن کندانسور یخچال دوو
 • خراب شدن موتور یخچال دوو
 • یخچال خنک نمی‌کند
 • وجود صداهای غیر طبیعی در یخچال فریزر دوو ساید بای ساید دوو
 • دستگاه اتومات نمی‌کند
 • خراب شدن لاستیک درب یخچال ساید دوو
 • دیفراست نکردن یخچال (وجود برفک در یخچال ساید دوو)
 • روشن نشدن یخچال فریزر و ساید بای ساید  دوو
 • خراب شدن برد الکترونیکی یخچال
 • خراب شدن صفحه نمایشگر یخچال فریزر و ساید بای ساید

ویژگی های برتر نوین تکنیک

تعمیرکاران متخصص و باتجربه

تمامی خدمات این مجموعه توسط متخصصانی صورت میگیرد که میانگین 10سال سابقه ی کار تخصصی در حوزه ی تعمیرات و نگهداری دارا می باشند.

خدمات VIP

تعمیرکاران اعزامی نوین تکنیک در کوتاه‌ترین زمان ایرادات به وجود آمده را بررسی می‌کنند و کلیه تلاش خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن در کمترین زمان ممکن انجام داده و نیازی به تخلیه مواد داخل یخچال فریزر نیست.

نمایندگی مجاز

یکی از ویژگی های مجموعه نوین تکنیک، نمایندگی مجاز بودن این مجموعه می باشد که این خود اولا نشان دهنده تخصص بالای سرویس کاران این مجموعه می باشد ثانیا موجب اعتماد بیش از پیش مشتریان شده است.

ارجحیت در تعمیر قطعات

با توجه به کمبود قطعات فابریک و باکیفیت در کشور و همچنین هزینه بالای تأمین آنها، تکنسین ها و متخصصان نوین تکنیک تمام سعی خود را جهت تعمیر قطعات وسایل تعمیرشده به کار می گیرند و اولویت خود را تعمیر قطعات قرار داده اند.

هزینه های منصفانه و نظارت بر آن

نوین تکنیک با داشتن نظارت بر هزینه های دریافتی و مستندات خدمات انجام شده توسط تکنسین و شفاف سازی حدودی قیمتی جلوگیری از پرداخت هزینه ی بیش از حد مشتری می کند.

رفع خطای دقیق

تمامی تعمیرکاران نوین تکنیک دارای مهارت فنی و تجربه مناسب در زمینه تعمیرات و سرویس لوازم منزل هستند که با توجه به نقص فنی موجود در دستگاه، با راهنمایی‌های تخصصی شما را از هزینه‌های اضافی باز می‌دارند.

سؤالات متداول در زمینه خدمات نوین تکنیک

پس از تماس تلفنی یا ثبت درخواست از طریق سایت، تکنسین های نوین تکنیک حداکثر ظرف 24 ساعت و بعد از هماهنگی با درخواست کننده، در محل حضور پیدا می کنند.

اگر خرابی مجدد دستگاه شما از همان قسمتی باشد که توسط تکنسین ما تعمیرات شده است و چنانچه کمتر از 6 ماه از تعمیرات دستگاه شما گذشته باشد، خیر شما شامل گارانتی خدمات ما می باشید و هزینه ای جهت تعمیر مجدد دریافت نخواهد شد.

اینکه تعمیر دستگاه معیوب شما چقدر زمان می برد، بستگی به نوع و میزان خرابی دستگاه شما دارد، اما نوین تکنیک همواره تمام خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می دهد.

پس از رفع کامل مشکل دستگاه و تأیید مشتری، هزینه به صورت منصفانه و حداقلی محاسبه می شود.

بله، نوین تکنیک تمام خدمات خود را 6 ماه ضمانت می کند.

نوین تکنیک، همواره در کنار شما

نوین تکنیک با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیرات لوازم خانگی از طریق فرم درخواست تعمیر و یا بخش تماس، با ما در ارتباط باشید.

فرم درخواست تعمیرات